aradcs.tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

4 participan?i

In jos

MERITA !nc3p@toR Adminu` Inapoi ?

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Vote_lcap67%Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Vote_lcap33%Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 6
 
 

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de !nc3p@toR Lun Aug 18, 2008 11:43 am

Mda baietzi atzi reusit sa il facetzi pe D3n3 sa imi scoata adminu` ... bv`o voua ... Va Simntiti Mai Bn Acu ??


Eu nu am avut nimic cu nimeni ... si dintre admini numai cu END lol! si cu Leon Evil or Very Mad m`am certat .... ca pe restu` care sunt admini nu prea i`am vazut pe server ...


Ptr toti care ma stiu de pe server am o intrebare la care sa raspunde`ti Laughing


MERITA !nc3p@toR Adminu` Inapoi ?


1. Da
2. Nu



Astept decizii de la cei care ma cunoasteti !!! Nu De la END si LEON Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil



Bafta all !!! pirat
!nc3p@toR
!nc3p@toR
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 06/06/2008

Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de Vizitato Lun Aug 18, 2008 6:59 pm

1.nu ei or reusit sa-l faca pe d3n3 sa-ti scoata adminul
2.nu aveai de ce sa te legi de eNd...mai ales k esti mai mai mare ca el si presupun ca ai si mai multa minte(mi sa parut doar) Smile))))))))
3.raspuns : NU
4.si cei 2 au dreptul la vot,astept si votule lor Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de VpR Mar Aug 19, 2008 3:29 pm

1.nu aveai de ce sa te certi cu ceilalti daca ai vrut admin
2.nu prea
VpR
VpR
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/08/2008

Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de defuse Mier Aug 20, 2008 12:59 pm

eu zic ca merita adminul inapoi....:|shi end e cu gura mare shi de me a vrut sa se ia:P;) noroc ca eu sunt calm...deci vot 1.DA

defuse
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Data de inscriere : 31/07/2008

Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de !nc3p@toR Mier Aug 20, 2008 4:27 pm

Vpr tu cn mai esti /Smile ?


Ms defuse ...

Nebuna END a inceput ... dak vrei iti explic pe mess faza ... sau mai bn zic aci ...


A intrat cu alt nick ... nush ce nick mai avea ... a injurat .. si i`am zis sa numai injure k primeste kick ... si a inceput sa faca gura mare ... si i`am dat kick ... si dupa a intrat cu END ... si nici nu stiam k e admin ... in fine ... si dupa mi`am schimbat si yo nick si mi`a dat ban 10 min ... in fine .... era si Leon pe serv si dupa ce am terminat cu End sa ma cert a inceput ala sa zica nush ce ...

si app Vpr : knd am avut yo prima data admin pe un server tu jucai Mario ... asa k ciocu` mic acolo ....


MS defuse ptr vot ... Wink vad k numai tu esti cu mn ... Wink
!nc3p@toR
!nc3p@toR
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 06/06/2008

Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 20, 2008 8:17 pm

Vpr si defuse....voi 2 mai avetzi mult de citit pe aici ca sa va datzi in halul asta cu parerea.
PUNCT!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 20, 2008 8:22 pm

!nc3p@toR a scris:Vpr tu cn mai esti /Smile ?


Ms defuse ...

Nebuna END a inceput ... dak vrei iti explic pe mess faza ... sau mai bn zic aci ...


A intrat cu alt nick ... nush ce nick mai avea ... a injurat .. si i`am zis sa numai injure k primeste kick ... si a inceput sa faca gura mare ... si i`am dat kick ... si dupa a intrat cu END ... si nici nu stiam k e admin ... in fine ... si dupa mi`am schimbat si yo nick si mi`a dat ban 10 min ... in fine .... era si Leon pe serv si dupa ce am terminat cu End sa ma cert a inceput ala sa zica nush ce ...

si app Vpr : knd am avut yo prima data admin pe un server tu jucai Mario ... asa k ciocu` mic acolo ....


MS defuse ptr vot ... Wink vad k numai tu esti cu mn ... Wink






mario ii un joc....care ii greu de trecut Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de gaby1994 Mier Dec 24, 2008 8:40 pm

cred k merita doar e baiat bun adik face treaba...nu k alti...care uni injura pe srv si admini dorm(fara suparare)
gaby1994
gaby1994
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Localizare : aleluiaaaa
Data de inscriere : 24/12/2008

Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de gaby1994 Lun Dec 29, 2008 12:28 pm

merita
gaby1994
gaby1994
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Localizare : aleluiaaaa
Data de inscriere : 24/12/2008

Sus In jos

Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!! Empty Re: Ptr Toti Cei Care Au Fost Impotriva Mea !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum