aradcs.tk
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Parerea mea

3 participan?i

In jos

Parerea mea Empty Parerea mea

Mesaj Scris de babatz Lun Dec 01, 2008 10:41 pm

Parerea mea este k ar trebui ca fiecare admin sa tina cel putin 2 redirecturi pentru server.
Asta ar ajuta foarte mult serverul si forumul.Vor fi mult mai populate.
Cine nu vrea sa tina redirect i se va scoate adminu,iar cine vrea admin va trebui sa tina redirect cel putin atata timp cat este pe server.
Nu este mare lucru si nici nu face lagg.
Io am tinut astazi 4 redirecturi pentru Owners si cand m'am uitat la find server imi apareau printre primele...toate 4 la rand si nu ai cum sa nu le vezi.
D3n3 nu are rost sa tii server non-stop(no lagg) si forum, pentru a juca 5 vs 5.
Este foarte rar serverul full. De aceea nu ne permitem sa bagam tot felu de harti cum ar fi (aztec,bycastor,etc) ma refer la hartile mari.De fiecare data dupa 10 minute jucate pe bycastor serverul ramane cu 7-8 playeri din 20 cati au fost initial.
Parerea mea este k asta ar fi singura solutie pentru a aduna cati mai multi oameni pe server si forum.
Gandeste-te.
babatz
babatz
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 32
Localizare : Bat si Fut Ca Masina dE CuSuT
Data de inscriere : 26/11/2008

http://www.gamezones.tk

Sus In jos

Parerea mea Empty Re: Parerea mea

Mesaj Scris de d3n3 Mar Dec 02, 2008 5:38 pm

sunt de acord , da multi nu sunt interesati , multi admini.....nu fac tot ce le sta in putinta sa aduca oameni....ci sa ii scoata prin ban (fara poze ) censure...lama....gag.....etc ! deci cine ...?


si nu pot sa le cer la toti adminii sa tina red...sa fim seriosi...
d3n3
d3n3
Server & Forum Admin
Server & Forum Admin

masculin
Numarul mesajelor : 483
Varsta : 33
Data de inscriere : 23/03/2008

Sus In jos

Parerea mea Empty Re: Parerea mea

Mesaj Scris de babatz Mar Dec 02, 2008 10:14 pm

Se vede ca aceei jucatori au primit prea usor admin.Daca era un server mai populat,cu multi admini cu experienta si cu reguli stricte,iti spun sigur ca ar fi facut tot ce era necesar pentru a primi admin.
Daca ar fi dupa mine as schimba cateva reguli si as lua'o de la inceput .Nu are rost sa te chinui cu cativa playeri.
Daca ai posibilitatea sa tii serverul non-stop,nu stiu de ce ratezi ocazia.
Straduieste-te putin.
babatz
babatz
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 32
Localizare : Bat si Fut Ca Masina dE CuSuT
Data de inscriere : 26/11/2008

http://www.gamezones.tk

Sus In jos

Parerea mea Empty Re: Parerea mea

Mesaj Scris de d3n3 Mar Dec 02, 2008 10:38 pm

daca vrei sa ma ajuti...accept cu toata placerea!
d3n3
d3n3
Server & Forum Admin
Server & Forum Admin

masculin
Numarul mesajelor : 483
Varsta : 33
Data de inscriere : 23/03/2008

Sus In jos

Parerea mea Empty Re: Parerea mea

Mesaj Scris de babatz Mar Dec 02, 2008 11:09 pm

Poi am vorbit si cu Misu si este de acord cu mine,Adik fiecare admin trebuie sa tina macar 2 redirecturi.Io tin 4 si de fiecare data imi apar la find server plus serveru.
Pentru inceput fai un nou model de cerere pentru admin incluzand link de unde se poate downloada redirectu'.
Iar dupa aceea vorbeste cu fiecare admin si explicale cum sta treaba.Cine nu e de acord i se va scoate adminu'.
Ex: Nume:
Prenume:
Ani:
Localitate:
Nickname:
Vechime Counter Strike:
Sti Comenzile?:
Ai mai avut admin?:
De cand ai intrat pe sv OwNeRs-Arad.Idle.ro ?
Cat Esti Dispus/a sa stai pe sv?
Detinator Steam:
Ai posibilitatea sa tii redirect?
Dc Vrei Admin:
ID-ul de Steam:
ID-ul de Ym:
Cine zice ca nu are posibilitatea sa tina redirect(desi nu cred) nu primeste admin.
Cand intri pe mess o sa iti arat un exemplu de pe un forum,sa vezi ce conditii pun aia.Nici nu te atingi de ei.
Astept pareri!
babatz
babatz
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 32
Localizare : Bat si Fut Ca Masina dE CuSuT
Data de inscriere : 26/11/2008

http://www.gamezones.tk

Sus In jos

Parerea mea Empty Re: Parerea mea

Mesaj Scris de gaby1994 Mar Dec 30, 2008 11:35 am

pe bune yo pot sa tin 1000000 de redicturi da nu pt mult timp ci pt 3-4 ore dar canddaulaFINDSERVER nu mai gaseste nici unul de ce?


dar ideea lui babatz e cam dura o leak PAREREA MEA adik unii joak de 1 luna pe srv in continuu sau 2 si dak nu tine redicturisa ii fie scos??? in fine cel care vrea sa aiba admin sa tina redicturicate vreo 3-4 si 2-3 ore si e mai convenabil asa mia zis misuk daktin redicturi poate am admin..poate
Very Happy santa
gaby1994
gaby1994
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Localizare : aleluiaaaa
Data de inscriere : 24/12/2008

Sus In jos

Parerea mea Empty Re: Parerea mea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum